Посібник про усвідомлене батьківство під час війни

На тему батьківства існує багато допоміжної літератури, проте вагітність і батьківство для військовослужбовців чи їхніх партнерок – досі порожня сторінка. 
Російсько-українська війна зумовила потребу в знаннях усього, що стосується військовослужбовців, зокрема й батьківства у сім’ях ветеранів. Саме тому ми створили посібник, який може допомогти та додати визначеності майбутнім або вже теперішнім мамам і татам в час війни, коли партнер на військовій службі. Посібник ґрунтується на нашому дослідженні про усвідомлене батьківство в родинах військових.

Чому це важливо

Партнери постають перед важливим вибором на кожному кроці – від рішення стати батьками до пологів і усвідомленого виховання дитини. Посібник підкаже алгоритм у різних сценаріях на всіх етапах вагітності, пологів і піклування про дитину, коли тато на війні й не завжди може бути поруч.

Illustration

Кому буде корисним

Військовослужбовцям, що скоро стануть батьками

Партнеркам військових, які зараз у зоні бойових дій

Родинному і дружньому колу сімей військових

Експертам

Людям, які ухвалюють рішення на державному рівні

Основні теми

Алгоритми дій на кожному етапі батьківства: від планування вагітності до 1 року від народження дитини

Стосунки в парі та їх зміни з появою малюка

Коли тато на війні: побудова стосунків з дитиною на відстані

Замовляй посібник

Маємо друкований наклад посібників та готові безоплатно відправити їх у жіночі консультації, пологові будинки чи педіатричні поліклініки. Будемо раді надіслати примірники саме вам. Щоб отримати примірники у вашу установу, заповнюйте форму за лінком: 

Подяки

● Кожній партнерці та військовослужбовцю за те, що поділились досвідом, завдяки якому з’явився цей посібник
● Авторам посібника, які дали експертні розгорнуті коментарі до кожної висвітленої теми
● Команді Ветеран хабу і партнерам за важливу ініціативу щодо створення цього посібника.

Проєкт «Усвідомлене батьківство під час війни» реалізується у межах проєкту «Сприяння побудові довготривалих близьких стосунків у сім'ях ветеранів та військових», що виконує БО «БФ “Ветеран Хаб++”» в межах проєкту «Спроможні та сильні», який реалізується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.